Jednoduchá aplikace

Systémy PLASTONIT umožňují postupné opravy hydroizolační vrstvy střechy. Není tak nutné investovat do celkové rekonstrukce. SOS oprava také spolehlivě ošetří jednotlivá kritická místa střechy a umožní hydroizolační vrstvy dále oživovat a zvyšovat jejich funkčnost aplikacemi dalších vrstev.

Výhodné ekonomické řešení

Při aplikaci hmot PLASTONIT není nutné odstraňovat staré podkladní vrstvy hydroizolace střešního pláště. Postupné udržování hydroizolacní vrstvy má preventivní efekt, díky kterému se tak předejde nákladné generální opravě střechy. Po zaškolení lze oživovací nátěry provádět svépomocí!

Unikátní vlastnosti materiálu

Speciální reflexní vrstva PLASTONIT SILVER účinně zamezuje prohřívání konstrukce střešního pláště, a tím snižuje teplotu v interiérech a šetří náklady za klimatizaci. Technologie tmelení umožňuje rychle utěsnit problematická místa v případě detailů či prostupů střešního pláště.

Aplikace v extrémních podmínkách

Jako jeden z mála dostupných hydroizolačních materiálů umožňuje systém Plastonit aplikovat opravy střešních plášťů ve výrazně extrémních klimatických podmínkách jako jsou mráz, vlhkost a vysoké teploty.